Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stručný popis všech

18. 8. 2009

Alex Ryan

Obrazek

 
- syn Liz a Bryce, nevlastní sourozenci Nick (Liz), Marcus a Ashleigh     (Bryce ).. Jeho ž ivotní láska byla Claire..., po její smrti nechtěl žádný vztah, ale později si vzal Fionu, se ktero u se rozvedl, protože zjistil že jeho city patří jiné ženě ---- Stevii. Po jeho smrti se mu narodil syn Xander.

 

 

ObrazekJodi Fountain

- dcera Meg a Jack McLeoda . Celou dobu žila jako Fountain, až jednou zjistila že je McLeodová. Měla hodně románků, ale zůstala s Mattem. Se kterým na konec čeká dítě a chce se vrátit na Drovers.

 

 

Stevie HallObrazek

- Nejlepší kamarádka Claire. Později spolumajitelka Drovers, nakonec se provdala za svojí životní lásku Alexe. Má dceru Rose a syna Xandra.

 

 

Tess Mcleod

Obrazek- její sestry jsou Claire a Jodi. Měla si vzít veterináře Dava, ale láska k Nickovi byla silnější a proto se vzali a počali spolu dceru Claire.  Byla to holka z města, o Drovers nechtěla slyšet nic a nakonec se jí z DR nechtělo odjet...Ale láska k Nickovi jí stejně přiměla s ním odjet do Argentiny

 

 

Nick RyanObrazek

- má nevlastního bratra Alexe...Patři mu farma Wilgul, kterou později pronajímal. Oženil se s Tess a odjel s ní do Argentiny. Má dceru Claire a syna Harrisona se Sally (se kterou měl románek v době kdy byla Tess s Davem)

 

 

ObrazekKate Manfredi

- spolužačka Jodi, přijela na Drovers aby získala praxi. Měla vztah s Patrickem (Davovo bratrem). Nakonec se stejně dala dohromady se svojí láskou Davem a odjela s nim do Afriky. Vrátila se na pohřeb Jodi. Pak se rozešla s Davem a na DR zase zůstala... po smrti Rileyho odešla ..

 

 Meg FountainObrazek

- matka Jodi. Celý svůj život byla na DR jako hospodyně. Později odjela do města, tam napsala knížku o Jodi a vrátila se. Nakonec se provdala za Terryho a jeli spolu světem xD

 

ObrazekDave Brewer

- má bratra Patricka. Je veterinář. Zamilovaný do Tess, později byl s Regan (sestřenka Tess) a nakonec zjistil že ho miluje Kate. Jel za prací do Afriky a už tam zůstal.

Obrazek

 

Moira Doyle

- je automechanička. Nejdříve pracovala s Terrym na pumpě, jenže neměla kde bydlet tak přespávala tam. Později jí to Terry domluvil na DR. Žije na Drovers a pomahá tam holkám.

 

ObrazekTerry Dodge

- pracoval na Killarney, ale po neshodě s Harrym odešel (boli ho vyhodil), později pracoval na pumpě. Vzal si Meg a jeli cestovat.

 

 

Obrazek

Patrick Brewer

- bratr Dava. Miloval Kate ale nevyšlo to. Přijel se jen za Davem podívat, protože miloval cestování. Alex mu nabídl práci, tak tady zůstal. Zamiloval si fotografování. Teď je zamilovaný do Taylor a chystají se na cestu do Afriky za Davem.

 

ObrazekHarry Ryan

- mrznout z Killarney. Byl ženatý s Liz, ale po tom když zjistil že Alex neni jeho syn se hádali a rozvedli se. Vzal si Sandru. Na předávkování léky zemřel.

 

Claire McLeodObrazek

- první ženská která vedla Drovers...Měla románek s Peter, se kterým má dceru Charlottu. Její láskou byl Alex. V den kdy ji chtěl Alex požádat o ruku umřela.  Její sestry jsou Tess a Jodi . Bohužel že je Jodi její sestra se nikdy nedozvěděla.

 

ObrazekBecky Howard

- pracovala v hospodě, ale tam byla znásilněna. Holky z DR jí pomohli a zároveň zaměstnali na Drovers. Byla zamilovaná do Bricka, ale ten zemřel. Nakonec odjela se svou druhou láskou Jackem. Dostala stípko na školu.

 

Tayler GeddesObrazek

- její otec zemřel při odpalu v dole. Na DR se přijela pomstít Regan, ale nakonec se s nimi skamarádila a zůstala tam. Po čase se objevila její matka, vše si vyříkali a je to mezi nima OK. Je zamilovaná do Patrika.

 

ObrazekMarcus Turner

- bratr Alexe. Přijel na Killarney protože ho tam poslal Brice, měl dělat špeha. Nakonec ale on i Alex s Bricem vypekli. Zůstal na Killarney a farmaří tam místo Alexe. Je zamilovaný do veterinářky Ingrid. Chvili je i s Grace, ale ta nakonec ustoupí a on se dává zpět dohromady s Ingrid.

 Obrazek

Sandra Kinsella

- majitelka farmy Kinsellas. Nekamarádky s Claire. Strávila jednu noc s Alexem a pak šla za Harrym. Nakonec si Harryho vzala...pak si dali chvíli pauzu, pak se k sobě vrátili a nakonec Harryho zabila.

Obrazek

Regan McLeod

- sestra Grace a Jaz (Jasmine), sestřenka Claire, Tess a Jodi. Poprvé když přijela na DR, tak tam chtěla těžit zlato, ale holky jí to překazili. V tu dobu chodila s Davem. Pak odjela. Zpět na DR se vrátila po nehodě co se stala v dole. Chodila zase s Davem apak se rozešli. Byla se svojí dávnou láskou. Nakonec odjela. Nakonci seriálu se zase vrátila a zůstává na DR. Poznámka: na začátku se strašně bála zvířat

 

Riley WardObrazek

- další krasavec co pracoval na Killarney. Se Stevie krotil koně. Zamiloval se do Jodi, ale ho nechala kvůli Mattovi. Později se hodně skamarádil s Kate. Vypadalo to na románek, ale bohužel se o Vánocích utopil v řece :´(

 

 

Grace Kingston

- nebo MObrazekcLeod. Sestra Regan a Jaz. Kamarádka se Stevie z rodea. Nechtěla mít s DR nic společného proto si nechala jméno po matce (Kingston). Nakonec jí DR ovládlo a jí se tu začalo líbit. Měla si brát Heata, ale zjistila že jí podvádí. Pak se zamilovala do Marcuse, ale ten v tu dobu byl už zamilovaný do Ingrid.

 

 

Phil RakichObrazek

- za začátku ho známe jako největšího darebáka. Později se z něj vyklubal docela fajn chlap, který miluje Moiru. Čekali spolu dítě, ale bohužel o něj přišla. Napsal Moiře muzikál, ve kterým pak všichni z DR a ostatních farem hráli.

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Grace

(Kristýna, 26. 5. 2016 12:35)

Grace a Marcus jeto hezký pár.

kate

(kate, 26. 1. 2012 16:50)

patrick tam taky je asi sem slepa

Re: kate

(jodi, 20. 4. 2015 11:01)

kolik ti je kete a koho miluješ

kate manfredi

(dave, 20. 4. 2015 11:42)

jsi moje kamarádka vím o tobě všechno napiš mi prosím

kate

(kate, 26. 1. 2012 16:48)

sorry kate tam je spletla sem se

kate

(kate, 26. 1. 2012 16:45)

ještě patrick

kate

(kate, 26. 1. 2012 16:38)

mate to hezky ale chybí mi tam kate, Rose, ingrit

pěkný

(stevie, 30. 8. 2010 13:47)

máš to moc hezký, ale trochu mi tady v popisu postav chybí Rose, ale jinak super stránky :-)

úža

(Grace Kingston, 15. 8. 2010 13:24)

Ahoj je to úžasnej seriál ale líbil by se mi víc kdyby zase byli spolu Grace a Marcus

chybí ti tam...

(Andy, 28. 7. 2010 15:23)

Ahoj je to moc supr však ti tam chybí ta nová veterinářka Ingrit a kde si vzala obrázky ? dík za odpověd

super

(Grace Kingston, 26. 7. 2010 12:24)

ses super herečka a celej seriál je super doufam ze nikdy neskonci!!!!!!