Jdi na obsah Jdi na menu
 


s08e02

1. 3. 2009

s08e02
Holky jdou do hospody. Grace tam najde v novinách fotku Heata a nějaké ženy. Je smutná a proto se tam seznámí s chlápkem se kterým stráví noc. Mezitím Patrick doveze Taylor domů. Patrick chce u Taylor přespat, ale ta mu nechce říct že zatím s žádných klukem nebyla, a proto pošle Patricka domu. Stevie má erotické sny o Alexovi.

Druhý den přijede Marcus s Patrickem na Drovers a Patrick zve Taylor na večeři. Marcus se ptá Kate jestli je Grace na Drovers, ale ta je v hotelu s chlápkem z hospody. Marcus veze Grace domů a hádají se. Kate je smutná a stále myslí na Rileyho. Grace s Marcusem cvičí koně, zatim jim to jde..., i když si Grace myslí že by Marcus měl koně více šetřit. Začnou se hádat o chlápkovi z hospody a mezi tím se splaší kůň, chtějí za ním jít ale spadnou do jámy.

Moira radí Stevie aby víc odpočívala, ale ta nechce. Za Moirou přijede Phil, a veze jim léky pro krávy a svěří se jí že se za ně přimluvil na jatkách to se ale Moiře nelíbí. Grace s Marcusem se snaží dostat z jámy ale nejde jim to. Kate se chodí modlit za Rileyho. Mluví o nehodě s knězem. Myslí si že kdyby s ním byla v autě, tak by ho zachránila. Otec Dan poslal pani Meg ke Kate, aby s ní trávila více času, která ale všechno ví a všechno zná. Taylor je stále k Patrickovi odtažitá, ale konečně mu řekla žes nikym zatím nespala. Patricka to trochu rozhodilo a zrušil večeři, kterou měli naplánovanou. Stevie se svěří Moiře že má sny o Alexovi.

Taylor jela za Patrickem a protože se choval divně po tom co mu řekla tak se s ním rozešla. Grace v jámě začíná promrzat, tak jí Marcus půjčí bundu a začnou se zahřívat.

Patrick se ptá Phila na radu. Phil mu radí co a jak s ženskejma.

Phil jede na Drovers a zpívá Moiře pod oknem. Moira se to snaží zastavit, ale Phil pokračuje. Phil se chce k Moiře vrátit, ale ona k němu ne. Kate hledá pani Meg, Taylor oznamuje Kate že se rozešla s Patrickem, ta jí utěšuje.

Patrick přijede za Taylor a omlouvá se jí a vysvětluje jí že chce aby její poprvé bylo úžasné.

Kate odváží traktor domů a mezitím najde Marcuse a podchlazenou Grace. Kate jede pro pomoc. Všichni přijedou k jámě a už je dostávají ven. Ingrid má radost že je Marcus v pořádku a políbí ho. Holky mezitím zahřívají Grace dekama. Paní Meg pomáhá Kate aby se netrápila kvůli Rileymu. Patrick a Taylor dělají plot kolem jámy aby tam už nikdo nespadl a usmiřují se.

 

PS: popis není dokonalý ale snad aspon něco

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář